Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stargraph/ftp/starczewski/templates/gk_hotel/lib/menu/GKBase.class.php on line 114
X2System dla gastronomii

X2System dla gastronomii

Oprogramowanie gastronomiczne X2SYSTEM

Współczesne programy dla gastronomii zwiększają wydajność pracy. Nasze systemy dla gastronomii to jednak nie tylko możliwość poprawienie efektywności pracowników. To także szansa na lepsze działanie w innych aspektach prowadzenia biznesu. Kiedy wiedzą już Państwo, jak otworzyć restaurację, pozostaje jeszcze kwestia zarządzania nią. By ułatwić Państwu ten ciągły proces, proponujemy doskonałe oprogramowanie gastronomiczne. Nie trzeba się już uciekać wyłącznie do własnych możliwości. Komputerowe oprogramowanie dla restauracji rozwiązuje wiele problemów, z jakimi dotąd trzeba było sobie radzić o własnych siłach. Nie tylko problem, jak założyć restaurację, przestaje istnieć. Wyposażenie w wiele pomocnych opcji sprawia, że kontrola funkcjonowania restauracji czy mniejszego punktu z jedzeniem, staje się znacznie prostsza. Oferowane oprogramowanie dla gastronomii wyposażone jest w intuicyjny interfejs, dzięki czemu jego obsługa nie sprawia problemów.

X2System to wielomodułowy system obsługujący wszystkie aspekty prowadzenia firmy gastronomicznej.

Oprogramowanie znajduje zastosowanie zarówno w małych jednolokalizacyjnych placówkach gastronomicznych jak również w dużych wieloodziałowych firmach gdzie stosowane jest tzw. centralne zarządzanie biznesem.

X2System dla Gastronomii jest z powodzeniem używany w ponad 3000 placówkach gastronomicznych zarówno w Polsce jak i na świecie.

Głównymi aplikacjami dostępnymi w ramach pakietu X2System dla gastronomii są programy X2Kasa (obsługa sprzedaży na stanowiskach POS) oraz X2Manager (Zarządzanie biznesem).

Zapisz

Facebook Twitter Google+ Pinterest